KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 3718109
nr 371 8109
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Akvarell, Oscar Reutersvärd, dubbelsignerad, erotiskt motiv, 28x20
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 15 augusti 2005
850 kr
950 kr
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd